5 Şubat 2011 Cumartesi

Alem İFW

Saat 17:55 - 18:00'de defile baslıyor ve ben hala kosturuyorum, tabi ki geciktim ama neyse ki sadece 5dk. İçeri girdigimde meraklı gözlerle tasarımları izleyen bir kalabalıkla karsılastım.  Gec kalırsan dona kalırsın demişler ne diyim, daha sonra önlerde oturan bir arkadasımı gördüm (Ayşegül) dayanamadım müsade isteye isteye yanına vardım. (Zor oldu) Nerdeydi dersiniz? Öndeeee!!! Elinde Alem İfw degisi vardı. İşte bahsedecegim konu bu ( bir türlü gelemedim konuya) !
Alem dergisi bu renkli moda haftası için oldukça ugraş veren bir dergi çıkarmış ve tabi ki bizler için. Her güne özel bir sayı. Defilerlerin ardından iyi bir takım çalışması ile gün gün sunulan bir arşiv. İçinde Defileler - Alem Party - İstanbul - Stil Enstantaneleri - Hot Beverage konuları var. Benim en sevdigim kısmı Stil Enstantaneleri oldu. Kim ne giymiş? İfw'ye gittiginiz de bu sayılardan birini almalısınız. Teşekkurler ALEM!1 yorum:

  1. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

    I bet Kinect will not be magical either.

    sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

    video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

    YanıtlaSil

Blog Arşivi

Bu Blogda Ara

Follow by Email