16 Mayıs 2012 Çarşamba

TOPSHOP KADINI FARKLI VE ŞIK


Genç, dinamik ve sıradışı çizgisiyle her daim modaya yön veren Topshop’un 2012 Yaz
Koleksiyonu’nda 4 farklı tema ön plana çıkıyor. Pastel tonların, barok çizgilerin ve etnik desenlerin
kullanıldığı koleksiyon tarzıyla fark yaratmak isteyen kadınların beğenisine sunuluyor.


Zengin kumaşları ve 90’lı yılların teması ile dikkat çeken ‘SURF LUXE’ temasında spor bir şıklık ön planda. Zıt renkleri birbiriyle harmanlayan koleksiyonda parlak renkler ve pastel gölgeler birbirine karışıyor. Sporcu kesim atletlerle birlikte kombinlenen yüksek belli kısa kalem etekler hem gece hem gündüz şıklığı yaratıyor. Bedeni saran organze kumaşlardan tasarlanan elbiseler koleksiyonun en dikkat çekici parçaları arasında yerini alıyor.


Güney Pasifik’ten ilham alan CALYPSO “sında ise barok çizgiler, hayvan figürleri, parlak renkler ve desenler ön planda. Koleksiyona hakim olan rahatlık hissi bol tişörtlerde kendini belli ediyor. Saç bantları ve yüksek belli şortlar ise yaz ayları için ideal.

‘NATIVE’ temasında ise Aztek ve Kızılderili temalarını çağrıştıran kalın baskılar ön plana çıkıyor. Rahat, büyük beden tasarımlar, uçuşan elbiseler ve geniş paça şortlar, tezat içindeki neon çizgilerle bir arada kullanılarak dinamik şehirli duruşuna modern bir yorum getiriyor. Koleksiyonda yer alan Meksika’ya özgü sırma desenleri renkli kumaşlar, elbiseler ve bluzlarla birlikte kullanılarak koleksiyonun genel dokusunu zenginleştiriyor.


‘PAGEANT PRINCESS’ koleksiyonda pul detayları,danteller,organze ve parlak detaylar bu sezon şık ve göz alıcı bir koleksiyon sunuyor.Trendi içeriğinde buluna gökkuşağı,dondurma ve rengarenk baskılar göz alıcı görüntüyü hem sevimli hem de dikkat çekici hale getiriyor.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blog Arşivi

Bu Blogda Ara

Follow by Email

Bu gadget'ta bir hata oluştu