25 Ağustos 2012 Cumartesi

Günün Kombini 10


T-shirt : Topshop
Kolye / Necklace : Dannijo
Şort / Short : Levis
Çanta / Bag : Hermes
Babet / Flats : Steve Madden

24 Ağustos 2012 Cuma

Pencereli Gömlek + Tarçın ♥

Bir süredir farklı bir gömlek arayışındaydım, tam da aradığımı buldum hem de bir semt pazarında! Ve hemen ilk kombinimle karşınızdayım :) Bu güzel gömleğin altına da tarçın rengi kot giymeyi tercih ettim. Ben beğendim, siz?
Güzel bir günden kalanlar ...

Sevgiler ♥

I'm looking for that I have found different a shirt for a time, in addition at bazaar! And stand before the first my combination :) I like this combined or you?
From a beautiful day...

Love ♥


Kot / Jeans : Stradivarius
Sabo / Sabot : Mudo
Çanta / Bag : Hermes
Kolye / Necklace : Koton

21 Ağustos 2012 Salı

New in ♥

Geçtiğimiz kış ayından beri bu bebekleri wishlist'ime koymuştum ama indirime girmesini ve tabi ayakkabı numaramın da kalmasını diledim ama gelin görün ki Zara indirimi 5 temmuz'da başlayınca şansım yokmuş demek ki dedim çünkü o gün tatile çıkmıştım. Geldikten sonra da ''nasılsa bir şey kalmamıştır'' ön yargısıyla Zara'nın yanından bile geçmedim. Bazen böyle basiretsizliklerim olur :) Ama bugün bir arkadaşımın ısrarıyla mağazaya adımımı attığım gibi onları gördüm, kısa bir bakışmanın ardından istediğim indirimin de indiriminde kavuştuk birbirimize :) hem de 37 numara :)
Bu arada herkese şeker gibi bayramlar olsun <3

Sevgiler ♥

I've been waiting to discount to buy these babies since last winter and finally Zara began to discount at the July of 5 but the day I've gone to holiday at the time I said to myself didn't have a chance. even I couldn't pass from Zara ,think there's no something, but Today a friend has wanted to go into the store at that we're beholds these babies :) 

Love ♥


18 Ağustos 2012 Cumartesi

Bu Blogda Ara

Follow by Email