26 Mart 2012 Pazartesi

Renkli Jeans ♥

2012 yaz'ında en sevdiklerimden olucak Renkli Jeans, aslında yaz gelmeden heryerde görmeniz mümkün ama yaz'ı düşünmek iyi geldi bir an...İstediğiniz renk skalasını seçmeniz ve kombinelemeniz de mümkün. Eskiden siyah ayakkabıyla siyah çanta takılır kuralı vardı neyse ki artık buna mecbur değiliz, hem rengarenk hem de o gün ne istiyorsanız onu takıp çıkabiliriz. Benim wishlist'ime girenlerse pastel mavisi, sarı ve yavruağzı....

The Colored Jeans Trend is going to be my favorite in 2012. It is also possible to select to the color scala you want. Formerly were worn black shoes with black bag, fortunately had a rule are not compelled to take it anymore. In my wishlist has pastel blue, yellow and pinkish orange...Sevgiler ♥

Love ♥

25 Mart 2012 Pazar

H&M's Exclusive Conscious collection
Outlet Alışverişi

Yeni ganimetlerim...Viaport'dan...

New in bought from Viaport shopping center....

Triko / Knitwear : Mango
Yüzük / Ring : Mango
Ayakkabı / Shoe: Hotiç
Bileklik / Wristlet :Hotiç 

21 Mart 2012 Çarşamba

Trend Alert : Perforated Pieces

Sıcak günlere Merhaba dediğimiz şu günlerde, yaz'a dair yeni bir trend'e de Merhaba diyoruz! Delikli modeller. Daha çok aksesuarlarda gördüğümüz bu trend artık tüm kıyafetlerde de bu yıl karşımıza çıkmaya başlıyor. Neon renklerle de birleşince başka bir havası var. Ben her zamanki gibi ayakkabı modellerinin peşindeyim ama 9. numarada ki şort bir başka güzelmiş!

We say hello to a new trends on these days! Perforated Pieces. We have seen more on accessories this trend after this all clothing is now starting to come up. Coalesced with neon colors, looks very good. As always, look at shoes, but I also liked it very much at No.9 the short! 


Sevgiler ♥

Loves ♥

18 Mart 2012 Pazar

Bahar keyfi ♥

Bugün hava 12 dereceydi İstanbul'da.. Nasıl özlemişiz ki sahilde iğne atsan yere düşmez bir manzara vardı. Ne diyim harika bir gündü benim için, umarım sizin içinde öyle olmuştur :) 

The weather today was 12 degrees in Istanbul.. I was in a beach and very crowded, it was great day for me. I hope that was it for you :)


Nadia'cımla ♥ Bu Vosvos bir harikaa!

Kazak : Mango
Tayt : Topshop
Spor ayakkabı : Home Store

Sweater : Mango
Tight : Topshop
Sneakers : Home Store

Lovely / Sevgiler ♥

15 Mart 2012 Perşembe

Turuncu pabuçlarım ♥

En sonunda kıyafet postum hazır! 

Finally, ready to my outfit!Gömlek : Bershka
Jean : Mavi Jeans
Kemer : Mavi Jeans
Bot : Bershka
Çanta : Pull And Bear
Yüzükler : H&M

Bu Blogda Ara

Follow by Email